Oprogramowanie ewidencjonujące

Zmiany w programie

W programie zmieniono wydruk wniosku zgodnie z nowym zatwierdzonym regulaminem. Dodatkowo po instalacji tej wersji w szkołach będzie występowała automatyczna aktualizacja tego programu o ile będą wprowadzane jakiekolwiek zmiany np. w wydrukach albo zostaną dodane inne funkcjonalności.

Począwszy od tej wersji programu możliwy będzie import danych z naszego katalogu instytucji szkolących, jest to ważne szczególnie dla nowych szkół które nie występują jeszcze w bazie danych.

Jeżeli program zostanie zainstalowany w systemach Windows 7 lub Windows 8, należy po zainstalowaniu kliknąć prawym przyciskiem myszki na pulpicie w ikonę programu i wybierając z menu Właściwości ustawić pracę w trybie zgodności z systemem Windows XP SP3.

 

Uwaga Ośrodki Szkolenia Przewoźników

Wnioski w wersji elektronicznej oraz w wersji papierowej wraz z załączonymi dokumentami powinny być dostarczone do Instytutu, co najmniej 14 dni przed datą egzaminu. Jeżeli dokumenty dostarczone będą w terminie późniejszym, Instytut nie gwarantuje udziału Kandydatów w wybranym terminie egzaminu.

Ośrodki szkolenia przygotowujące kandydatów do egzaminu pisemnego na certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym proszone są o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.  Wypełniony i wysłany do Instytutu formularz będzie podstawą do zamieszczenia Ośrodka w wykazie Ośrodków Szkolenia Przewoźników.

 

 

Nazwa ośrodka *
Ulica i nr *
Miasto *
Kod pocztowy *
Województwo *
Telefon *
Telefon/fax
Adres email *
Adres strony WWW
Osoba kontaktowa *
Zgoda na
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe